Instalace rekuperace

Provádím kompletní odbornou dodávku a montáž/instalaci rekuperačních jednotek. Jedná se o komplexní systém složený z tepelně a zvukově izolovaných potrubí, rozdělovačů a dalších komponentů, které dohromady tvoří jeden funkční a promyšlený celek.

Zdarma přijedu a na místě poradím nejvhodnější řešení v oblasti rekuperace. Následně Vám zpracuji cenovou nabídku a po jejím schválení vše dodám potřebný materiál a provedu instalaci/montáž. Na svou práci Vám dám záruku 5 let.

V oblasti vzduchotechniky/rekuperace nabízím:

  • vzduchotechnický rozvod - hygienický a čistitelný

  • vytápění a chlazení pomocí rekuperace

  • filtraci přiváděného (venkovního) vzduchu, jež má na účel vytvoření čistého a zdravého vnitřního prostředí

  • omezení vysoušení vzduchu (v zimních měsících) a aktivní zvlhčování vzduchu

  • nabídku tichých a úsporných větracích jednotek s rekuperací tepla

  • nabídku regulace pro zvýšení úspor energie

Spolupracuji:

  • výrobce rekuperace značky Zendher

V případě, že budete mít zájem i vodoinstalatérské práce, výměnu kanalizace a plynu, o montáž podlahového či jiného vytápění či výměnu kotle, tepelného čerpadla nebo solárního systému či kombinace jsem schopen vše připravit na klíč.

 

Máte zájem o moje služby? Neváhejte mě kontaktovat.

 

Co je rekuperace?

Rekuperace je větrání se zpětným získáváním tepla prostřednictvím rekuperační jednotky, která zajistí úsporu energie až 70%. Při řízeném větrání s rekuperací jde o nepřetržitou výměnu vzduchu. Přiváděný (čerstvý) vzduch je ohříván v rekuperační jednotce na požadovanou teplotu. Tuto teplotu tam zanechá odváděný vzduch.

Díky použité filtraci v rekuperaci je také vzduch zbaven pylu, prachu a dalších alergenů, což ocení nejeden alergici. Přiváděný i odváděný vzduch je od sebe v rekuperační jednotce oddělen, proto nedochází k přenosu pachů z venkovního prostředí. Rekuperace naprosto nezbytnou součástí všech tepelně izolovaných domů. Nízkoenergetický, pasivní a tepelně izolovaný dům je vždy s rekuperací tepla!

Napište mi

nebo mi kdykoliv zavolejte!

Rybní důl 351
294 01  Bakov nad Jizerou

bctop@bctop.cz

+420 602 522 929

© 2019 by La Taupe

Proudly created with Wix.com

VOLEJTE: 602 522 929