Montáž solárních systémů

Zajistím komplexní služby spojené s montáží solárního systému pro Váš dům či firemní prostory. Poradím vám ideální solární termický systém (co je solární termický systém?) na přípravu teplé vody, přitápění a ohřev vody do bazénů.

 

Přijedu zdarma, doporučím vám nejvhodnější řešení solárního systému pro Váš dům, následně vypracuji cenovou nabídku a po jejím schválení dodám potřebný materiál a provedu instalaci/montáž.

 

Spolupracuji:

  • výrobce solárních systémů ..........

 

V případě, že budete mít zájem i vodoinstalatérské práce, výměnu kanalizace a plynu, o montáž podlahového či jiného vytápění či výměnu kotle, tepelného čerpadla nebo rekuperace či kombinace jsem schopen vše připravit na klíč.

 

Máte zájem o moje služby? Neváhejte mě kontaktovat.

shutterstock_1079597057_sm.jpg
 

Co je solární systém?

Solární (fototermické) systémy přeměňují sluneční energie/záření na teplo a to prostřednictvím teplonosné kapaliny. Tuto tepelnou energii je možné dále využít (až 75% energie ze slunečního záření). Solární systémy dokáží ohřívat vodu zadarmo bez dalších provozních nákladů. Tyto systémy mají celoroční průměrnou účinnost okolo 50-60% (a to včetně zimy) na rozdíl od fotovoltaických systémů, jejíž účinnost přeměny sluneční záření v elektřinu je max. 15%.